Marcin Jakubczak

Freelance designer & photographer

Odzież
skórzana

Szycie, przerabianie i renowacja
naturalnej odzieży ze skóry

Uszyta przez nas odzież będzie idealnie dopasowana do Państwa sylwetki. W procesie twórczym bierzemy pod uwagę nie tylko swoje pomysły, ale także sugestie osoby zamawiającej w kwestii kroju, faktury, detali czy kolorystyki. Dzięki temu powstaje zindywidualizowany produkt, oparty na oryginalnym projekcie, który zaspokaja oczekiwania klienta i jest noszony z przyjemnością przez wiele lat.

Wystarczy przyjść do naszej pracowni i dostarczyć posiadany w szafie element odzieży skórzanej, by dzięki przerobieniu zostało mu nadane całkiem nowe życie oraz drugą młodość. Zapraszamy do skorzystania z tego typu usługi, by przekonać się, w jaki sposób nasze przeróbki mogą odświeżyć istniejącą już garderobę.

Do pięknego wyglądu skóra naturalna potrzebuje specjalnych zabiegów renowacyjnych i konserwacyjnych. Dzięki nim nabiera pięknego blasku. Nasza firma bazując na fachowej wiedzy oraz doświadczeniu zdobytym przez lata pracy z tym materiałem, oferuje zbiegi, które zagwarantują długie życie ulubionej skórzanej odzieży.

Połączenie skóry i stylu,
odzież skórzana przyciągająca wzrok