Marcin Jakubczak

Freelance designer & photographer

Kożuchy
naturalne

Szycie, przerabianie
i renowacja kożuchów

Dzięki projektowi idealnie dopasowanemu do sylwetki, upodobań i stylu konkretnego klienta, nowy kożuch będzie wspaniale leżał oraz podkreśli osobowość i wyrafinowany gust osoby noszącej. Nasze prace powstają z połączenia pasji z długoletnim doświadczeniem, co sprawia, że mamy wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy Państwa do ich grona!

Jeżeli w Państwa garderobie znajduje się dobrej, jakości kożuch, który z jakichś względów nie pasuje do współczesnej mody lub sylwetki osoby, która pragnęłaby go nosić, nasi specjaliści zajmą się kompleksową przeróbką w taki sposób, że kożuch zyska zupełnie nowy styl i posłuży jeszcze przez wiele sezonów. Warto przekonać się o tym osobiście!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą szycia i przerabiania kożuchów oraz zachęcamy do kontaktu lub osobistego odwiedzenia pracowni, w której nasz profesjonalny zespół tworzy dla państwa odzież wierzchnią cechującą się doskonałą, jakością, gustownym wyglądem oraz ponadczasowym krojem, niezależnie od tego, czy będzie to szycie od podstaw, czy też przeróbka już istniejącej odzieży.

Nowoczesne, doskonałej
jakości kożuchy naturalne

Kożuchy damskie