Marcin Jakubczak

Freelance designer & photographer

Futra
damskie

Szycie,renowacja
i przerabianie naturalnych futer

Szyciem produktów z naturalnych materiałów zajmujemy się od lat i jest to nie tylko nasz zawód, ale także i pasja, dzięki której mamy naprawdę mnóstwo pomysłów na oryginalne, modne i ponadczasowe projekty, które dopasujemy również do osobistych preferencji każdego klienta. Jesteśmy elastyczni na Państwa sugestie w kwestii kroju, kolorystyki czy fasonu futra.

Nieprofesjonalne przeróbki futer naturalnych na własną rękę mogą skończyć się porażką, dlatego też chcemy serdecznie zaprosić do naszego atelier z częścią garderoby, która od dłuższego czasu wisi zapomniana w szafie. Z pewnością znajdziemy nowy pomysł na jej wygląd i styl. Dzięki temu zyskają Państwo nietuzinkowe futro w naprawdę atrakcyjnej cenie, ponieważ wystarczy je tylko przerobić w ten sposób, by pasowało do współczesnych kanonów mody oraz sylwetki klienta.

Dzięki procesowi naprawy i renowacji, będą mogli państwo jeszcze przez wiele sezonów cieszyć się swoją ulubioną odzieżą z naturalnych, wysokiej, jakości i komfortowych w noszeniu materiałów. Oczywiście świadczymy także usługi, takie jak szycie i przerabianie odzieży ze skóry, kożuchów i futer. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całością oferty na naszej stronie www.

Futra na miarę
współczesnych trendów mody

Damskie futra z norek uszyta w pracowni odzieży skórzanej Jakubczak